Operacja pn. "Zakup sprzętu niezbędnego do świadczenia usług w ramach zakładanej działalności gospodarczej", mająca na celu osiąganie dochodu i stabilnej sytuacji finansowej poprzez założenie własnej działalności gospodarczej i utworzenie dla siebie miejsca pracy oraz dodatkowego miejsca pracy dla osoby z grupy defaworyzowanej, tj. do 34 r. życia, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

_________________________________________________________________________

W naszej ofercie posiadamy markowe opony głównych importerów i producentów, takich jak :GoodYear, Dunlop, Toyo, Fulda, Michelin, Yokohama, Kleber, Barum, Bridgestone, Firestone, Continental, Dębica, Falken, Matador, Michelin, Pirelli, Uniroyal, Viking, Vredestein, Goodrich i inne. Każda opona posiada pełną gwarancję producenta. Posiadamy również używane opony na które dajemy gwarancję.

Nasz zakład to nie tylko wybór opon do dużej gamy samochodów osobowych,busów, 4x4, lecz także możliwość montażu wybranych opon w serwisie firmy oraz obiektywne i profesjonalne doradztwo dla naszych klientów. Wszystkie opony są wstępnie przed montażem dokładnie sprawdzane przez nas. Dzięki rzetelności i fachowości jesteśmy w stanie udzielić dodatkowej gwarancji na każdą oponę, zarówno przy zakupie na miejscu jak i na odległość.